Nevada

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Nevada parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Niu Hampšyre

Jis ribojamas į pietus nuo Masačusetso, į vakarus su Vermontu, į rytus su Maine ir Atlanto vandenynu, o į šiaurę - su Kanados Québec provincija

Tyrinėdami nekilnojamojo turto pardavimą Niu Hampšyre, svarbu žinoti kai kurias naujienas.

Naujasis Hampšyras yra garsus šūkiu "Live Free or Die", kuriame yra libertarijos filosofija, kuri iš tikrųjų užfiksuoja istorinį valstybės pasipriešinimą reguliavimui. Valstybinė Naujosios Hampšyro konstitucija yra vienintelė, kuri pripažįsta revoliucijos teisę ir vienintelė nereikalauja įsteigti valstybinės mokyklos sistemos. Nėra įstatymų, reikalaujančių, kad tiems, kurie yra vyresni nei 18 metų, būtų dėvimi saugos diržai, šalmai arba motociklų vairuotojai, kad būtų privalomas automobilio draudimas. Naujasis Hampšyras taip pat neturi bendrosios pardavimo mokesčio ir jokio asmens pajamų mokesčio.

Naujasis Hampšyras yra viena iš Amerikos Naujosios Anglijos valstijų, kuriai būdingi vaizdingi miestai ir didelės gamtos vietovės. Į šiaurę Baltųjų kalnų nacionalinis miškas yra garsus žiemos sporto šakomis, kurios gali būti praktikuojamos čia ir kalnų Vašingtone, aukščiausia šio regiono viršūnė su geležinkelio keliu iki viršaus.

Nepaisant to, kad tai yra nedidelė valstybė, Naujam Hempšyro piliečiai dėl savo dalyvavimo pirmaujančiose šalies prezidento rinkimuose daro didelę įtaką nacionalinei politikai.

Tai gana brangi būklė, kurioje turėtumėte turėti nekilnojamąjį turtą ir ieškote parduodamo turto New Hampshire. Be to, trečiasis aukščiausias nekilnojamojo turto mokestis tau po Naujojo Džersio ir Ilinojaus.

Granito valstybės ekonomika didžiąja dalimi priklauso nuo gamybos ir turizmo, o žiemą Baltųjų kalnų slidinėjimas ir snieglenčių lankytojai vasarą plaukia į Winnipesaukee ežerą ir paplūdimius išilgai 13 mylių šalies pakrantės.

Penkta mažiausia valstija pagal plotą, Naujasis Hampšyras turi apie 1,3 milijono gyventojų. 94% gyventojų yra baltos, 2% Ispaniškas, 2% Azijos ir 1% juodi. Etniniu požiūriu airiai yra didžiausias turtas, deklaruotas daugiau nei 13% gyventojų, o užsienyje gimusių žmonių dalis sudaro 5%.

"Capital" yra "Concord", bet Mančesteris yra vidutinio dydžio miestas, kuriame gyvena apie 110 506 žmones, o jo 30 apylinkių yra didžiausia Naujojo Hampšyro bendruomenė. Mančesterio nekilnojamojo turto kainos gerokai viršija vidutines išlaidas, palyginti su vidaus kainomis.

Per pirmuosius du 2018 m. Mėnesius vidaus pardavimo kainos padidėjo 5,7%, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, ir galėjo numatyti kainų rekordinius metus.

Grafton County pranešė apie didžiausią procentinį pelną, 20,4% šiemet, tuo tarpu Sullivan apskritis pranešė apie didžiausią nuosmukį, tai sumažėjo 17,8%.

Hillsboro apskritis, kuri apima Mančesterį ir Našą, iki vasario mėn. Išaugo 2%.

Tuo tarpu "New Hampshire Housing Finance Authority" paskelbtoje nekilnojamojo turto rinkos ataskaitoje teigiama, kad pardavėjai turi pranašumą prieš pirkėjus, taigi tai geriausias laikotarpis jūsų turtui parduoti New Hampshire.

Mančesterio nekilnojamojo turto rinka tikrai atsigauna, o iš tiesų miestas nuo senojo nuosmukio nuėjo ilgą kelią. Nekilnojamojo turto pardavimo kainos Niu Hampšyre, ypač Mančesteryje, ir toliau rodo racionalų pelną ir šiuo metu naudojasi 11,5%. Tai beveik dvigubai didesnis už šalies vidurkį.

Keista, kad per pastaruosius 3 metus didelis pasitikėjimo lygis nepadarė pernelyg brangu. Tiesą sakant, Mančesterio nekilnojamojo turto rinka vis dar yra viena patogiausių šalyje. Nepaisant kainų augimo, prieinamumas vis dar yra mažesnis už istorinį regiono vidurkį.

  •  
    Persikėlimas į Nevadą. Ekspatriata ir gyvena Nevadoje.

        Las Vegasas - antras pagal dydį miestas JAV po Niujorko, jis neabejotinai yra vienas gražiausių pasaulio miestų. Žinoma savo savivaldybėms galėtų būti perspektyvi alternatyva. Ką? Norėdami iš esmės pakeisti savo gyvenimą! Nekilnojamojo turto įsigijimas Nevadoje, be to, yra puiki investicij ...

 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB